Zvracení žaludečních šťáv


Moje fenka ráno vyzvracela žlutou pěnu. Nevím, jestli je to normální, nebo se mám začít znepokojovat. Přitom pak měla chuť k jídlu, normálně se nažrala a nevypadala, že by jí něco trápilo. Čím to může být způsobeno?

 

Občas se stane, že pes vyzvrací žlutou žaludeční šťávu s pěnou. Pokud se jedná o ojedinělý případ, který se objeví nejčastěji ráno, je to pravděpodobně z hladu. Při delších pauzách mezi jednotlivými krmnými dávkami se může stát, že má pes žaludek úplně prázdný. Řešením je krmit psa alespoň 2krát denně a dodržovat přibližné časy krmení. Případně je možné zařadit menší svačinu (psí suchary, domácí masové sušenky, tvaroh s ovesnými vločkami apod.). Pokud by se zvracení opakovalo, je lepší poradit se s veterinářem.


Vanda Ročková
Napsáno: 6.10.2013 11:35:09

Forum.

Vložit príspěvěk

7.10.2013

route

dobrý den,můžete mi poradit co může být mojemu psovi? nejí,zvrací vodu co vypije,krvácí(víc než když hara),nemůže se vykakat a sotva vstane..

11.10.2013

Veronika

pro route: A to sedíš doma u počítače?? :-O mazej s tím chudákem k veterináři, to může být vážné!!!

21.10.2013

Lucka

Route jak to dopadlo s pejskem? Doufám, že ste byla u veterináře..myslím, že dieta v tomto případě nestačí...mohla to být otrava...

26.10.2013

Eda

Dobry den, mam dotaz ohledne nasi fenky. Temer kazde rano zvraci zlutou zaludecni stavu. Jinak je v poradku. Je hrava ma chut k jidlu a unavena neni. Muze to zpusobovat druh granuli?

1.11.2013

route

Route:to snad měl být vtip to nemyslíš vážně,mám chut být hodně sprostá,seš totální [cenzurováno] dej toho psa radši do utulku tam sse o něj určitě postarají lépe blbečku!!!!!!!!!!

29.5.2014

Helena Kováčova

Dobrý den, přeji vám krásný den.. můžete mi poradit, přes internet , prosím. mám 2 letou fenku á je těhotná a je navelká vždycky hodně ráno je na velkýý Á za hodinu přestane a hodinu Je zase na malí večer má vždy klid porodí 1 června toje v Neděli že Ano ... můžete mi někdo poradit ? budu vám li vděčnáá Proímmm ... Děkuji

19.12.2014

mikes

Dobry. Den řada bych se zeptala mam kocoura a jsou mu 4 roky a pořád nám zvrací a nejí jidlo sem tam jsme na pije vodu a papa jen granole prosimvas jestly by jste bílý tak laskavý a poradily nám co máme udělat a take vrčí a kouse lidi.... Mnoho dik..Petra

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz