Na co se spoléháte při výběru krmiva?


Více než polovina českých majitelů psů spoléhá při výběru psího krmiva na vlastní znalosti

Pro naprostou většinu českých majitelů psů je složení stravy jejich psích miláčků důležité, 57%Čechů spoléhá při výběru krmiva na své vlastní zkušenosti, necelých 18% konzultuje složení psí stravy s veterinářem a skoro 17% dotázaných se řídí radami uvedenými na balení kupovaného krmiva. Přes 3% majitelů psů v Česku se na vhodné krmivo pro svého psa ptá svých přátel. Vyplývá to z průzkumu, který pro společnost Butcher’s Pet Care realizovala společnost Sanep mezi majiteli psů v České republice.

Výsledky průzkumu dále ukazují, že přístup k pravidelnosti krmení psů se mezi Čechy liší – 43% majitelů krmí svého psa 2x – 3x denně, 38% dotázaných uvedlo jedenkrát denně. Přes 17% Čechů dopřává svému psovi neomezený přístup k potravě.

Průzkum provedla společnost Sanep v listopadu tohoto roku mezi 17 348 majiteli psů v České republice a 4 359 majiteli psů na Slovensku, pro společnost Butcher’s Pet Care.

Statistika odpovědí na otázku: „Jakým způsobem řešíte složení stravy pro vašeho psa?“


Vanda Ročková
Napsáno: 4.2.2012 13:05:11

Forum.

5.2.2012

Michal

Nevím

31.7.2013

Leo

Spoléhám na své vlastní znalosti.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz