Psí pisoáry


Už jste slyšeli o psích pisoárech? Ne, neděláme si legraci, jedná se o inovativní výrobek, který elegantně řeší problém se značkováním psů.

 

Proč psi značkují? Dělají to psí samci, aby si vymezili „své“ území a překryli pachové signály jiných psů. Díky zvednuté nožičce čůrají na vyšší místo a pachová značka se tak může roznést všemi směry. Snahou každého psa je přeznačit počurané místo a tím si ho „přivlastnit“. Své teritorium si označují nejen venku, ale i na vlastních zahradách, a protože nemají vyčleněné místo, dochází ke škodám na stromech, fasádách, plotu či okrasných keřích. Právě pro tyto případy se skvěle hodí instalace speciálního psího pisoáru. Jeho vhodným umístěním ochráníte rohy, záhonky nebo třeba plot od obtěžujícího značkování a pachu moči. Jakmile pisoár pes poprvé počurá, v záchytné nádržce zůstane malé množství moči, které ho láká k přeznačkování. Využívá se tedy přirozený pud psů označovat zajímavou vyčnívající věc, která je pro něj pachově zajímavá. Pisoáry jsou úspěšně odzkoušeny na psích výstavách, hodí se jak pro soukromé, tak pro veřejné užití. V nabídce jsou dřevěné (soukromé využití), nerezové a betonové pisoáry (veřejné využití).


Vanda Ročková
Napsáno: 17.8.2016 23:20:18

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz