sekce Diskuzní forum o psech

Nepihlen

Odstoupení od smlouvy

Založeno 23. 6. 2014 10:57:54 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 1288x
sekceMarie +5 Palec nahoru/Palec dolu 23. 6. 2014 11:03:58
avatar

DObrý den, chtěla bych se zeptat jeslti jako puvodní chovatel mám nárok na odstoupení od smlouvy (prodej dospělého psa). V novém domově se pejsek začal chovat nevhodně , je přehnaně bojázlivý. Pomočuje se, štěká na domácí utíká před nimi. Mám nárok jako původní chovatel, odstoupit od smlouvy a zvíře si vzít zpět? Nebo nárok odstoupit mají jen noví majitelé? Děkuji M.

sekceDžusy -4 Palec nahoru/Palec dolu 14. 12. 2016 14:32:37
avatar

Dobrý den, od zahraničního chovatele jsme koupili fenku francouzského buldočka. Přes veškeré sliby nám dosud (téměř rok)nebyl zaslán průkaz původu. Rádi bychom ji vystavovali, jak bylo původně dohodnuto s chovatelem, ale bez dokladů máme smůlu. Ani zahraniční organizace, kde je chovatel registrován, nám nevyšla vstříc. Je nějaká jiná možnost získat doklady v ČR. Děkuji D.

sekcejulinka -5 Palec nahoru/Palec dolu 24. 9. 2014 08:40:46
avatar

pokud nemáte tuto možnost a její podmínky v kupní smlouvě ( a to asi nemáte, bylo by to dost neovyklé), pak žádnou možnost nemáte, jen nabídnout těm, kteří mají psa dnes vrácení ceny a púřevzatí psa zpět. Třeba jim to bude vyhovovat. Nebo tam pošlete falešného kupce, kterýpsa pro vás od nich kupí, pokid si myslíte, že vaše setkání by nebylo bezkonfliktní

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz