Tip na knihu: Zloděj psů


Se psy nás pojí místo a čas, už více než 10 000 let. Od doby kamenné jdeme bok po boku a někdy také proti sobě,“ říká o svém vztahu ke psům autor knihy Josef Habas Urban, který stojí i za bestsellery Habermannův mlýn a 7 dní hříchů. Zloděj psů podle Josefa Habase Urbana přináší neobvyklé pohledy, zajímavé analogie a silné poselství o lidech a psech, a to nejen milovníkům psů.

 

Spisovatel, bývalý reprezentant ve sjezdu na divoké vodě a spoluautor projektu průzkumu nejhlubších kaňonů „Czech Rafting“, se často pohyboval na velmi neobvyklých místech naší planety. Všude tam potkával čtyřnohé kamarády. Některé zachraňoval ze života na řetězu, mnohdy za velmi dramatických okolností. Urban je muž londonovského střihu, jeho texty vznikají na základě vlastních prožitků, přesto anebo právě proto, je každá z deseti povídek uvedena krátkým prologem s rčením. V závěru knihy se z těchto vět vyskládá neobvyklý vzkaz čtenářům. Na motivy deseti příběhů se připravuje i stejnojmenný televizní seriál. Zloděj psů je od tohoto týdne v knižní distribuci.


Vanda Ročková
Napsáno: 1.10.2018 16:29:25

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz