Pozvánka: Útulkáři projdou Zlínem


Ve čtvrtek 2. dubna 2014 od 13:30 hodin projde průvod útulkových pejsků trasu ze zlínského útulku až na náměstí. Tato akce má za cíl podpořit útulek a také seznámit kolemjdoucí s tamními psími miláčky. Akci organizuje Němá tvář - projekt neziskových organizací univerzity Tomáše Bati, který již osmým rokem útulku pomáhá.

 

Studenti organizující projekt Němá tvář se rozhodli vyvenčit útulkové pejsky. Tato skvělá procházka probíhá již několikátým rokem a tradičně na sebe poutá velkou pozornost. Projektový tým vyrazí s těmi nejlepšími psy ze zlínského útulku okolo půl druhé hodiny odpolední. V plánu mají trasu přímo do centra na náměstí Míru, kde psí mazlíčky představí.

Na své si samozřejmě přijdou také útulkoví chlupáči. „Dostanou se na čerstvý vzduch, poznají nové lidi a skvěle se vylítají. Vítáme kohokoli, kdo by se chtěl přijít na pejsky na náměstí podívat. Každoročně je tato procházka hlavně obrovská zábava a výborný relax,“ říká s úsměvem manažerka projektu Martina Bukovjanová. „Zlínští obyvatelé by měli dostat příležitost se blíže s pejsky seznámit, a my jim tu možnost dáváme,“ dodává.

Přijďte podpořit útulek i samotné organizátory.

Kdy: 2. 4. 2015
Kde: Náměstí Míru, Zlín
Proč: Pro dobrý psí a lidský pocit

Více na www.nematvar.utb.cz


Vanda Ročková
Aktualizováno: 21.3.2015 00:24:11
Napsáno: 21.3.2015 00:23:43

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz