Pozvánka: Přednášky Ing. Pavla Bradáče v sídle Nadace na ochranu zvířat


Trápí vašeho pejska separační úzkost nebo hyperaktivita? Nevíte si s ním rady? Pak navštivte podzimní přednášky zkušeného kynologa.

 

10. 11. 2015 v 17:00 Separační úzkost u psů
Program: Nejčastější příčiny vzniku a projevy. Efektivní způsoby a postupy řešení. Příklady vyřešených případů z praxe.

8. 12. 2015 v 17:00 Hyperaktivita a přehnaná reakce na podněty u psů
Program: Příčiny vzniku hyperaktivního a reaktivního chování. Rozdělení podle projevů a typů reakcí. Metody a postupy řešení. Příklady z praxe. Hry pro řešení reaktivního a hyperaktivního chování.

Účastnický poplatek 90 Kč je celý pro Nadaci na ochranu zvířat. Doba trvání 3-4 hodiny podle délky diskuze. Diskuze bude na konci každé přednášky pro všechny zúčastněné. Psy možno vzít s sebou. Přednášky probíhají v sídle Nadace na ochranu zvířat.

Přihlášení je možné na webu www.ochranazvirat.cz

 

 

Ing. Pavel Bradáč se věnuje výcviku a výchově psů od roku 1993 a profesionálně od roku 2007. Za tu dobu pomohl stovkám psů a jejich majitelům s problémovým chováním. Hledá a propaguje pozitivní a bezstresové metody výcviku a výchovy psů. Jeho motto je: Neodnaučujte špatné ale učte správné a žádoucí chování. Více na www.kynolog.cz 


Vanda Ročková
Napsáno: 28.10.2015 13:59:55

Forum.

12.11.2015

Jana

Škoda, že ke mně informace o přednášce o separační úzkosti psů (která by mě zajímala), konané 10. 11., dorazila až 11. 11.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz