Pozvánka: PesFest 2016


Již tuto neděli 19. 6. 2016 se v pražském parku na Pankráci od 10 do 17 hodin koná v pořadí již 4. ročník festivalu PesFest, jehož pořadatelem je městská část Praha 4. Partnerem akce je Nadace na ochranu zvířat. Těšit se můžete na moderátora Honzu Musila.

 

Pro návštěvníky je připraven bohatý a zábavný program, v jehož rámci proběhnou ukázky volnočasových, sportovních a zájmových disciplín se psy (např. agility, dogdancing, dogfrisbee aj.), ukázky výcviku asistenčních, vodicích a signálních psů atd. Připraveny jsou také zábavné soutěže a hry, včetně soutěže „SYMPAŤÁK PesFestu 2016“, dále prezentace neziskových organizací a útulků pro psy, charitativní obchůdky a také sbírka krmiv, pochoutek a chovatelských potřeb pro psí útulky. Nadace na ochranu zvířat bude ve svém stánku poskytovat bezplatnou kynologickou poradnu pro veřejnost. 

 

PesFest je báječná akce nejen pro psy, ale i celou rodinu. Vstup je zdarma!

Více informací o akci najdete na www.facebook.com/www.PesFest.cz

 


Vanda Ročková
Napsáno: 15.6.2016 21:29:49

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz