Pozvánka na veletrh


Ve dnech 13.-14. června se v Uherském Hradišti uskuteční veletrh (nejen) pro domácí mazlíčky s názvem Máme rádi zvířata.
 

Budete mít možnost seznámit se zde s nejnovějšími trendy z oblasti chovatelských potřeb, krmiv a péče o domácí mazlíčky. Na veletrhu se budou prezentovat také neziskové organizace věnující se ochraně a péči o opuštěná či zraněná zvířata.

Cílovou skupinou návštěvníků jsou zejména majitelů a chovatelé psů, koček, dále drobných savců, exotického ptactva, terarijních a akvarijních zvířat. Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program zaměřený na zvířátka.
 

V rámci veletrhu proběhne i umísťovací výstava opuštěných koček občanského sdružení Kočky SOS Hodonín. Přijďte si vybrat nového kočičího kamaráda, nakoupit v charitativním krámku dárek pro své zvířecí či lidské miláčky. Můžete přinést i nepotřebné krmivo, nebo si jen užít bohatý doprovodný program.

Další informace hledejte na www.expo-zoom.cz/mame-radi-zvirata


 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 29.5.2014 21:49:04
Napsáno: 29.5.2014 21:44:50

Forum.

4.6.2014

ana

dobra vec pomoct opustenym zvieratkam ,len skoda, ze je to tak daleko

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz