Pozvánka na druhý ročník akce Psí den s Prahou 13


V sobotu 9. září od 11 do 18 hodin proběhne pod záštitou starosty Prahy 13, Ing. Davida Vodrážky, druhý ročník akce Psí den s Prahou 13, opět v Centrálním parku Lužiny nedaleko zastávky metra Lužiny.

 

Poběží se amatérské psí dostihy nebo se pejsci pokusí překonat český rekord ve skoku do výšky. Veterinář vám zodpoví vaše dotazy a třeba i očipuje vašeho psa. Výběr všeho, co pes potřebuje, bude obrovský. Originální doplňky, kvalitní krmivo, spousty hraček a jiné vychytávky. Chybět nebudou ochutnávky pro vaše chlupaté kamarády, bohatý doprovodný program nebo psí módní přehlídka. Na mole uvidíte Lucii Benešovou s brabantíkem Otíkem, Kateřinu Stočesovou s vesnickým tajemstvím Bělkou, Vendulku Křížovou s irskou teriérkou Bohunkou, Veroniku Kubařovou s Barneym a další VIP osobnosti se svými mazlíčky. Přijďte se nejen pobavit, ale i podpořit pejsky ze tří útulků svými dárky a nákupem - odměněni budete lístkem do úžasné tomboly.

 

Aktuální informace o akci jsou k dispozici na www.psiden.cz nebo na fcb https://www.facebook.com/events/1245641678864124/

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 6.9.2017 15:13:48
Napsáno: 30.8.2017 22:54:58

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz