Pomozte najít ztraceného pejska


CHS Petrovické louhy prosím o pomoc při hledání pejska:

Ztratil se ze zahrady majitelů Břízových kousek od Žamberka před 1,5 rokem. Po 1,5 roce!!! hledání se objevil na Bazoši tento inzerát.

Dle konkrétních znaků, jichž si na nalezených pejscích všímáme, se domníváme, že se jedná s největší pravděpodobností právě o Arka. Bohužel jsme na inzerát přišli se 14 denním zpožděním po vložení, na telefonickém kontaktu bylo původním majitelům sděleno, že pes u nich již není a je prodán.

Prodávající nebyl sdílný ani ochotný předat kontakt na nové majitele. Inzerát už je smazán, vidělo jej však mnoho lidí. Věc je již předána Policii České republiky, přesto to zkoušíme i touto cestou.

Prosíme nové majitele, aby nás - chovatelskou stanici Petrovické louky nebo majitele - manželé Břízovi - tel. 734 493 968) kontaktovali.

Děkujeme i za jakékoliv užitečné informace. Psa od nových majitelů odkoupíme zpět! Přáli bychom si, aby toto hledání mělo po tak dlouhé době šťastný konec a Arko se vrátil domů!

Prosíme o maximální sdílení!


Pavel Kratochvíl
Aktualizováno: 2.6.2018 20:54:08
Napsáno: 2.6.2018 20:50:39

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz