Podpořte malého Honzíka a jeho Vrtuli


Organizace Pestrá má jako jediná v České republice mezinárodně akreditovaný přirozený bezkotcový výcvik asistenčních psů. Pes se vybírá a cvičí vždy na míru klientovi podle jeho potřeb a životního stylu. Na výcvik border kolie Vrtule zbývá vybrat 213 000 z celkových 250 000 Kč. Pomůžete i vy?

 

Honzík svůj start do života neměl vůbec jednoduchý. Má kombinované postižení včetně dětské mozkové obrny, zrakového postižení a dalších. Navzdory všemu je to hodně veselý a aktivní klouček. Rád si čte knížky a poslouchá písničky. S maminkou a tatínkem Honzík hodně cvičí a rehabilituje, aby se jim podařilo zmírnit následky jeho diagnóz a co nejvíce Honzíkovi usnadnit jeho budoucí život.

 

Vrtule alias Tulinka bude Honzíkovi parťačkou v mnoha ohledech. Bude mu dělat oporu při vstávání, podávat spadlé předměty, budou společně polohovat a v neposlední řadě bude Vrtule Honzíkovi pomáhat v otevírání spastické ruky vylizováním.

 

Více zde: www.pestra.cz/nas-pes/68


Vanda Ročková
Napsáno: 17.12.2018 16:57:14

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz