Podpořte boj proti týrání psů na Slovensku


Nejvěrnější přátelé člověka zažívají utrpení a umírají a nám to není lhostejné! Pomáhejte se Zapakatel.cz a HOME 4 PETS psům chovaným v otřesných podmínkách "psích množíren" i hafanům ze slovenských "psích koncentráků"! I ta nejmenší pomoc může zachránit, nebo zlepšit psí život.

HOME 4 PETS je občanské sdružení, které se snaží nešťastníky ze slovenských karanténních stanic zachraňovat, zřizuje síť domácích depozitů a pro pejsky hledá nový domov. Za každý zakoupený voucher na Zapakatel.cz jde občanskému sdružení 1 Kč a pokud chcete pomoci více, můžete si zakoupit voucher v hodnotě 20, 50, 100 a 500 Kč!

Na co peníze půjdou?

poskytnutí azylu pro opuštěné psy (především pro těžko socializovatelná štěňata a týrané psy), v ojedinělých případech i asistenční psy, kteří dosáhli věku pro ukončení služby

začleňování psychicky handicapovaných zvířat do normálního života prostřednictvím vyhledání vhodného osvojitele

osvětová činnost, podpora projektů spojených s omezením nekoordinované reprodukce psů (plošné kastrace nechovných jedinců, omezení poptávky po psech bez PP z velkochovů, potažmo zvýšení poptávky po psech z útulků či dočasných domácích depozit)

maximální součinnost s ostatními organizacemi s obdobným zaměřením při prosazování legislativních změn a zvýšení ochrany práv zvířete před jakoukoliv formou týrání

Pomůžete?

Budou Vánoce. Když se podíváte na bláznivou radost, kterou má váš spokojený pes z vašeho návratu, vzpomeňte si někdy na méně šťastné psí duše. Pomozte i jim získat nový a hlavně šťastný domov!

Děkujeme za každý zachráněný čumák :-)

Více na http://zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-4082--zapakatel-cz-pro-tyrane-psy-ve-slovenskych-karant


Vanda Ročková
Aktualizováno: 13.11.2011 13:17:37
Napsáno: 13.11.2011 13:12:17

Forum.

9.2.2012

Moni22

:( chudáčci malí...): ti lidi sou koko*i, že to ani není možný :( proč pořizují psy, když jim dělají ze života peklo? proč je nechávaj rozmnožovat, když se utrácí? proč je maj, když je neuživí? proč je maj, když jim nenabídnou lásku a potřebný čas? :'(

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz