Pejskové k adopci z nadace Tlapka


Najde se pro některého z pejsků teplé místečko u vás doma?

 

Dasty

Dasty je asi pětiletý pes střední velikosti, kříženec německého ovčáka a bígla. S fenkami se snáší dobře, ostatní psy nemusí. Je to chytrý a mazlivý pes, který si rád hraje. Navíc se umí krásně smát, zároveň je velmi poslušný, přitom už víc než dva a půl roku čeká na novou rodinu.

 

Kámen

Kámen je velký, zhruba dvouletý pes. Je velice hravý a mazlivý, hodí se k dětem. Vychází dobře s jinými psy i fenami.

 

Kulich-Čert

Kulich-Čert je asi sedmiletý pejsek střední velikosti, vykastrovaný. Je to vyloženě mazlíček, který miluje děti a vyhledává společnost lidí. K ostatním psům se chová ostražitě, ale s fenami vychází dobře. Do útulku se dostal se zlomeninou nohy po srážce s autem. Musel být operován a do nohy mu veterináři dali šrouby. Nyní je naprosto vyléčený, šrouby už má odstraněné a nikdo by neřekl, že měl takový úraz. Hledá rodinu, kterou by mohl zahrnout svou láskou.

 

Plotík

Pejsek byl přivázán u plotu útulku na takovém místě, že jsme na něj přišli náhodou. Jedná se o tříletého psa střední velikosti. Ze začátku byl plachý, ale postupem času se z něj stal opravdový mazel milující procházky. Je velmi hodný a ideální jako pes do rodiny k dětem i jiným zvířatům!

 

Rexx

Rexxík je starší jedenáctiletý pejsek menšího vzrůstu. Do útulku byl předán majiteli, kteří se o něj ze zdravotních důvodů už nemohli postarat. Od té doby je bohužel již rok v útulku. Jedná se o kastrovaného křížence jezevčíka. Rexx je velmi mazlivý, má rád děti i jiné pejsky. Dobře vychází i s kočkami a miluje procházky. Vhodný ke staršímu páníčkovi, kterému bude dělat společnost, ale i do rodiny s dětmi.

 

Srabík

Srabík je velice plachá asi čtyřletá fenka střední velikosti. Při kontaktu s novými lidmi si lehá na zem, ale nekousne. Více se bojí mužů. Pokud zjistí, že jí nehrozí žádné nebezpečí, snaží se o komunikaci s člověkem, kterému důvěřuje. Pak se ráda mazlí. Vhodná k dalšímu pejskovi, který by ji podporoval a ukazoval, že ne všichni lidé jsou zlí. Je kastrovaná.

 

Tom

Tom je asi devítiletý kříženec pudla. Je naprosto slepý a už třetí rok svého života tráví v útulku. Pejsek je velmi hodný, miluje mazlení a i přes svou slepotu má rád procházky. Vychází dobře s kočkami i jinými pejsky, kteří by ale měli být vůči němu submisivní, aby ho nenapadli při jídle. V bytě musí mít stále věci na stejném místě, jinak by byl zmatený a narážel by do nich. Pokud je ale vše, jak má být, je spokojený. Je to už starší pejsek, a tak více času spí. Hledáme pro něj teplý pelíšek v bytě u klidnější rodiny nebo staršího člověka, kterému bude rád dělat společnost.

 

Více informací a kompletní nabídku pejsků k adopci najdete na www.nadace-tlapka.cz nebo na tel: 606221405.


 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 5.5.2013 22:02:08
Napsáno: 5.5.2013 21:57:16

Forum.

12.5.2013

Marky0301

Já kdybych mohla tak bych si klidně vzala dva ale poněvadž mám dvě fenky a rodiče už nechtěj ani malý zvíře jako je křeček tak by to asi nevyšlo ale jako fanynka těchto stránek vás také prosím aby jste si vzaly alespoň jednu fenku či pejska. Vaše fanynka Marky0301

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz