Opuštění psi se bavili ve fotobudce, podívejte se, jak jim to slušelo


Návštěvou psího útulku Naděje pro čtyři packy nedaleko Benešova u Prahy začal toto pondělí netradiční projekt společnosti Fotonaut provozující stejnojmenné fotobudky. Jedná se o první ze série 6 fotografických počinů, které chtějí ukázat rozmanitost naší moderní společnosti trochu jiným neobvyklým stylem.

 

Dle oficiální statistiky se v útulcích v České republice nachází asi 11,5 tisíce zvířat. Ročně jich přibývá alarmujících 40%. Dokážou hravé fotky opuštěných psů vzbudit zájem lidí o sdílení vlastního pohodlí s těmito čtyřnohými miláčky? Nemáte doma ještě místo pro dalšího chlupáče? A jaký pes se vám líbí nejvíc?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 13.9.2015 14:33:13
Napsáno: 13.9.2015 14:27:28

Forum.

5.10.2015

viki

Všichni jsou moc pěkní,ale máme již 3 psy.Přeji všem ať najdou brzy hodné páníčky.

7.10.2015

conuska

Už mám 2 pejsky, z toho jednoho nalezence a dvě nalezené kočičky. Když vidím ty hafíky v útulku šla bych si pro všechny ty smutné oči.My vlastně zachraňujeme, co způsobili ti nezodpovědní. Na fotkách jsou nádherní, fakt super!

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz