Novinka: Počasí pro psy


Sledujete rádi počasí? Věděli jste, že existuje také předpověď počasí pro psy?

Nová služba vychází z faktu, že každodenní výkyvy počasí ovlivňují nejen lidi (jejich pohodu a aktivity), ale mají vliv také na pohodu zvířat. Předpověď je určena pro chovatele psů, kteří se z prognózy dozvědí, jaká bude teplota povrchu (chodníku i zeleně) a welfare pro psa. Předpověď je zdarma, stačí jen zadat PSČ a jednoduše získat údaje v místě vašeho bydliště. Odborníci z Meteopressu společně s veterináři se zaměřili na pohodu jednotlivých psích plemen, tj. jak snáší extrémy počasí a na faktory, které pomáhají jejich majitelům při rozhodování o délce a náročnosti procházky. Na stránkách http://pocasipropsa.cz/ probíhá každodenní aktualizace předpovědi pro všechna místa v ČR. Zvolit si můžete konkrétní plemeno psa.

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 3.2.2016 19:12:41
Napsáno: 3.2.2016 19:09:42

Forum.

10.2.2016

MaHa

Nemají whippeta :(

10.2.2016

J. Janků

... zato mají BORDEL kólii - všimli jste si? :-)

30.5.2016

Ludmila Malčeková

Prosím Vás potřebuji obratem vědět součet teplot z chodníku předpovědi počasí pro psy z deníku Blesk a Nedělního Blesku od 01.04.-30.5.2016? Děkuji. Ludmila

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz