Křest kalendáře na pomoc rumunským pejskům


V EU umírají desetitisíce psů hladem a zimou. Ryze česká organizace se rozhodla s tímto problémem bojovat. A pomoci se rozhodla i celá řada známých osobností, které jsou vyfoceni v charitativním kalendáři na pomoc rumunským pejskům.

V některých zemích Evropské unie běžně umírají psi na ulicích měst, ve vesnicích i v neobydlených oblastech. Psi jsou běžně odchytáváni a hubeni velmi nehumánními způsoby. Dokonce je to bráno jako velký byznys! Asi nejhorší situace ze všech zemí EU je v Rumunsku. Za záchranu a lepší život rumunských pejsků bojuje spolek Heart for Romanian dogs. Spolek vydává kalendář se známými osobnostmi. Ten se bude křtít 22. prosince 2018 od 15:00 v pražském hotelu Nebozízek. Výtěžek poputuje na pomoc rumunským psům a na rozvoj organizace. Na tomto křtu kalendáře se také dozvíte více o samotné problematice opuštěných psů, kterých hladem, zimou a na různé nemoci umírají v Rumunsku tisíce bez povšimnutí místních obyvatel. Kalendář pokřtí Saša Rašilov se svojí rodinou.


Vanda Ročková
Aktualizováno: 19.12.2018 14:17:45
Napsáno: 19.12.2018 14:16:12

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz