Hrdina na čtyřech nohách


Velké drama zažila maminka dvouleté holčičky z Hodonína. Dítě se ztratilo z pískoviště a nebylo k nalezení, naštěstí do akce nastoupil policejní pes Majk.

 

V úterý 23. července přijali policisté na tísňové lince oznámení o ztracené dvouleté holčičce. Na místo se hned sjely čtyři policejní hlídky včetně psovoda se svým vycvičeným psem. Policisté prohledávali okolí, ale holčička nikde nebyla. Její stopu se však podařilo zachytit policejnímu psu Majkovi, který se jí neomylně držel a dovedl psovoda až k nedalekému bytovému domu. Jejich další kroky vedly do sklepa, kde ztracenou dívku našli. Byla naštěstí v pořádku a zdravá, a tak ji policisté mohli předat mamince. Velké poděkování patří všem zúčastněným policistům za jejich rychlou reakci, především pak policejnímu psovodu a jeho čtyřnohému svěřenci. Od přijetí oznámení do nalezení dívky uběhlo přibližně 20 minut.

 

Zdroj a foto: www.policie.cz

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 30.7.2019 15:54:42
Napsáno: 30.7.2019 14:32:51

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz