Chcete se stát psí chůvou?


Hledáte prázdninovou brigádu, přivýdělek ke studiu nebo přilepšení pro maminky na mateřské dovolené? Pokud milujete pejsky a máte s nimi také zkušenosti, můžete si snadno přivydělávat jejich venčením nebo hlídáním. Stačí se jen registrovat na Doginni.cz, projít vstupním pohovorem a přidat se k více než 700 stávajícím hlídačům.

 

Doginni.cz zprostředkovává krátkodobé venčení, hlídání přes noc i po delší dobu, když třeba páníček odjede na dovolenou nebo na služební cestu. „Nejčastěji se o práci u nás uchází lidé s bohatými zkušenostmi se psy nebo například studenti a absolventi veterinárních oborů,“ vysvětluje zakladatelka Romana Miková.

 

Hlídači si nejprve zdarma vytvoří vlastní profil na Doginni.cz. Tam vyplní co nejvíce informací o sobě a nabídku případných doplňkových služeb, jako je výcvik, aplikace léků apod. Po schválení profilu následuje podrobný pohovor, kde se tým Doginni.cz přesvědčí o vašich zkušenostech s pejsky, zda jste připraveni zvládat případné krizové situace, a jestli z vás bude opravdu spolehlivý hlídač. Pak už stačí jen čekat, až si vás vybere některý z páníčků a dohodne si s vámi termín hlídání nebo venčení.

 

Práce pro Doginni.cz vás bude bavit. Když je hezky, můžete s pejskem trávit celý den venku. Vaší prací je udržovat psa spokojeného a pravidelně o tom informovat jeho majitele třeba prostřednictvím fotografií. Pokud milujete zvířata, bude pro vás hlídání pejsků prací snů.


Vanda Ročková
Aktualizováno: 2.8.2015 14:28:48
Napsáno: 2.8.2015 14:28:23

Forum.

15.5.2016

filip

Mam rad pejsky

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz