21 NEJ procházek se psem


 

Od ledna 2008 startuje nový zajímavý projekt určený především aktivním pejskařům a milovníkům přírody. Jeho cílem je shromáždit a představit veřejnosti krásná místa v Česku vhodná k procházkám se psy.

Navštivte webovou stránku www.21nejprochazek.cz, kde může každý vložit (nominovat) svou oblíbenou procházku – stačí vyplnit jednoduchý formulář a doprovodit jej popisem, případně fotografiemi nebo tipy na zajímavá místa v okolí, možnosti koupání či restaurace vstřícné ke psům. Nominované procházky pak budou usilovat o hlasy dalších návštěvníků stránky. Každý tak může rozhodnout, která procházka se stane tou NEJ.

 

Soutěž proběhne ve třech kolech, každé bude trvat čtyři měsíce. První kolo startuje 1. ledna 2008 a bude uzavřeno 30. dubna. Postupně budou na www.21nejprochazek.cz přibývat nominované procházky a následně zde najdete galerii těch, které získaly nejvíce hlasů.

 

Hlavním partnerem projektu je společnost Hill´s Pet Nutrition, která věnovala ceny do soutěže.

Její marketingový manažer pro střední a východní Evropu a Rusko dr. Mark Boddy konstatuje: „Procházky zlepšují zdraví a kondici nejen pejska, ale i jeho majitele a prohlubují jejich vzájemný vztah. A to je přesně to, o co naše společnost usiluje.“

 

Protože „21 NEJ procházek" inspiruje nejen majitele psů, ale také objevuje hezká zákoutí Čech, Moravy a Slezska, stala se partnerem projektu státní agentura Czech Tourism.

„Projekt podporuje pohyb na čerstvém vzduchu, propaguje správné chování v přírodě a kladný přístup k ní a zviditelňuje krásná místa z pohledu turistů. Zejména se však jedná o akci, která je pozitivní, zajímavá a v Česku zcela ojedinělá," říká Ing. Petr Kratochvíl, ředitel regionálního odboru agentury CzechTourism.

 

Stejný projekt úspěšně běží ve Velké Británii, kde rovněž získal podporu a partnerství od agentur zaměřených na domácí cestovní ruch Enjoy England, Visit Scotland a Visit Wales.

 

Mediálními partnery jsou dále časopisy Svět psů a Psí sporty.

 

Internetové stránky www.21nejprochazek.cz však nabízejí mnohem víc než jen soutěž, v níž absolutní vítěz každého kola vyhrává pro svého psa krmivo značky Hill´s na celý rok. Zájemci zde najdou informace o zodpovědném venčení, mohou si provést test hmotnosti a pohyblivosti svého psa, aby si ověřili, zda netrpí nadváhou či pohybovými problémy, nebo si zkrátka vybrat jednu z procházek a vyrazit se svým psem do přírody.

 


zuzana smejkalova
Aktualizováno: 16.1.2008 22:45:01
Napsáno: 16.1.2008 14:00:45

Forum.

8.2.2008

Ivana

Tak jsme se do soutěže s mojí fenkou po pečlivém zvážení také přihlásily s naší trasou procházky:-D Jinak si myslím že je to soutěž moc pěkná a ceny také. No a jak tak koukám na to množství možností procházek po celé republice tak si myslím že si i na nějaké zajedeme. Některé jsou opravdu moc zajímavé :)

10.2.2008

Milada

Já jsem se sice nepřihlásila ale svou trasu máme taky:D jdeme přes potok, na louku, potom do lesa, vylezeme na poli, sejdeme tam kde děcka trhaj ostružiny na tolik oblíbený koláš, k potoku, na louku a domů:D to vše nm zabere tak dvě hodinky...a ještě víc když pozvu kámošku a dem venčit ůtulkáčky..to je zase zcela originální trasa zpestřená přes místní cvičiště agility, kde přes dovolení majitelky skáčeme a posilujeme kondici pejsků.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz